Krijo Map ne Counter Strike
sot do t ju tregoj si me kriju map ne counter strike vetem hyn ketu
worldcraft-online.com dhe klikoni level 2 ose 3 dhe toni e krijoni mapin dhe toni ja boni complier toni ta qet download map 
ja bon download dhe per me shti n cs duhet kshtu 
klikojmme pullen e djatht t mausit te kanteri toni him find target
toni him cstrike toni him maps toni ja bojm paste mapit ton edhe hin n cs toni new game edhe e lyp mapin ton qysh ja ki lon emnin edhe hin lun.
Ora
 
Advertisement
 
 

=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=